www.cvonline.hu

iOS fejlesztő

  • A hirdetés 466 napja lejárt

B09iOS

Szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk tapasztalt iOS fejlesztő kollégát.

Feladatok:

Prémium megoldások fejlesztése video streaming területén. Szerveroldalon saját keretrendszer van, MS SQL és IIS technológiára építve. Kliens oldalt az összes platformra elkészítik (mobil eszközök, PC, MAC).

Feladat meglévő patternek alapján kliens oldali alkalmazások fejlesztése. Design orientált a fejlesztés, designerektől kapott kép/video terveket kell megvalósítani kliens oldalon. A kliens alkalmazás képben gazdag, sok az animáció. API-kon keresztül kommunikál szerver oldallal.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Min. 1 év iOS fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Objective-C fejlesztési tapasztalat
  • iOS, OSX ismeret
  • SQLite, MS SQL ismeret
  • Angol nyelvtudás, szakmai dokumentációkhoz

Előny:

Open GL

Munkavégzés helye:

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol