www.cvonline.hu

iOS fejlesztő

  • A hirdetés 850 napja lejárt

Mersz nagyot álmodni? Szívesen csatlakoznál egy kreatív, dinamikus csapathoz, ahol ötleteid megvalósulhatnak? Vonz a startupok világa?

Partnerünk egy megbízható, tőkeerős háttérrel rendelkező fiatalos cég, akik egyedülálló megoldásaikkal a mobilfizetések megreformálását tűzték ki célul.

Csapatukba a következő pozícióba keresünk egy újító és elszánt szakembert:

Feladat:

  • Rendhagyó mobilalkalmazások megalkotása (az ötleteléstől, fejlesztésen át egészen az átadásig)
  • Dokumentációk készítése, tesztelés

Elvárások:

  • Min. 1 éves iOS fejlesztői tapasztalat
  • Kliens-szerver alkalmazások programozásának ismerete
  • Modern technológiák iránti elkötelezettség
  • Önálló, proaktív, precíz munkavégzésre való igény
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Agilis projekttapasztalat
  • Legalább 1 db bemutatható referencia alkalmazás

Amit ajánlunk:

  • Innovatív szellemiségű, szakmailag felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos, hosszú távú szakmai fejlődés
  • Barátságos munkakörnyezet, design iroda

A munkavégzés helye: Budapest

Ha úgy érzed megfelelsz az elvárásoknak és itt helyed, jelentkezz!

Kapcsolattartó:

 Géczi Dalma

e-mail: E-mail cím megjelenítése

telefonszám: +36 1 8833 506

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Csomagoló-raktáros

Trenkwalder Kft

Villamosipari termékeket gyártó partnerünk szám...
Bács-Kiskun

Betanított munka

 Szolnoki fém-ipari vállalat megbízható munkahe...
Jász-Nagykun-Szolnok

Folyamatfejlesztő

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A termelés hatékonyságát előseg...
Bicske, Budaörs, Tatabánya