www.cvonline.hu

iOS fejlesztő

  • A hirdetés 864 napja lejárt

A CodeVision Kft. 2012 óta van jelen a piacon, tulajdonosaink azért határozták el magukat a közös vállalkozás alapításán, mert mindketten a gyakorlati informatika napjainkban is fejlődő ágai: az üzleti informatika, a weboldal készítés és keresőoptimalizálás, valamint a mobil alkalmazás fejlesztés iránt érdeklődtek. Üzleti filozófiánk alapköve, hogy a hagyományos szolgáltató-megrendelő viszonyok helyett partneri kapcsolatokat ápolunk. Célunk, hogy az egyes szakterületeken külön-külön és együtt is a technológiai fejlődést követve újabb ismeretekre és tapasztalatokra tegyünk szert, ezáltal legalább szinten tartsuk, de inkább fokozzuk informatikai tudásunkat. Bővebb információ: Link megjelenítése.

Dinamikusan fejlődő csapatunkba most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

A legkülönbözőbb jellemzően üzleti-informatikai magyar és külföldi projektekhez keresünk munkatársakat. Projektjeink kiváló lehetőséget adnak a csoportos munkavégzés és az üzleti-informatikai szoftverfejlesztési elvárások megismerésére és az ilyen irányú tevékenységhez szükséges kompetenciák elsajátítására, továbbfejlesztésére.

A pozíció betöltéséhez szükséges az iOS alkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat, de nem szükséges felsőfokú végzettség, valamint folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok sem jelentenek hátrányt.

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes fizetés
  • egyéni szakmai fejlődési lehetőség
  • értékes tapasztalatszerzési lehetőség valós projektekben

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Heti munkaórák száma: 40 óra.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a pozíció betöltéséhez szükséges képességek és ismeretek rendelkezésre állnak, küldje el (magyar nyelvű) fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Csongrád
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator