www.cvonline.hu

iOS fejlesztő - minimum 3 év tapasztalattal

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 982337
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Patternek alapján iPhone és iPad alkalmazások (SDK és alkalmazás) fejlesztése.

Feladatkör, felelősségek:

• Design és teszt-orientált fejlesztés: Designerektől kapott kép/video tervek, amelyeket tesztesetek egészítenek ki, megvalósítása kliens oldalon.

• A kliens alkalmazás képben gazdag, sok az animáció, API-kon keresztül kommunikál szerver oldallal.

• Alapvetően specifikációk alapján történik a fejlesztés, de a kreativitás előny,

• Rövid távú projektek a jellemzőek: 1 hét • 3 hó (SCRUM metodológia).

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Szakirányú felsőfokú végzettség,

• Minimum 3 év tapasztalat,

• iOS, OSX, Objective-C, SQLite ismeret

• Jó problémamegoldó képesség,

• Határidők betartása,

• Megbízható, rugalmas, lelkes, ambiciózus, a technológia és a minőség irányába elhivatott, „fanatikus” pályázók jelentkezését várjuk.

Előny: Open GL ismeret

Nyelvtudás:

Angol szakmai • dokumentációk értése szintjén.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalat, fő profilja a prémium média streaming megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Alvállalkozók esetében saját infrastruktúra szükséges.