www.cvonline.hu

iOS fejlesztő - INTS/14/43

  • A hirdetés 127 napja lejárt

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

iOS fejlesztő

munkatársat

Ref.: INTS/14/43

Feladatok:

  • Szoftver fejlesztése iOS-re
  • Technikai dokumentációk értelmezése
  • Ügyfeleink általános működésének, valamint a fejlesztéseinkhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése

Elvárások:

  • Minimum 2 év tapasztalat iOS mobilfejlesztés terén, pl. Core Data, Core Animation stb. és Xamarin iránti érdeklődés
  • Tapasztalat specifikáción alapuló fejlesztések terén
  • Tapasztalat verziókövetők terén, pl. GIT és/vagy SVN
  • iOS könyvtárak alapos ismerete
  • Tapasztalat az alábbiak terén:
  • SQLite – vagy más iOS adatbázis
  • SOAP or REST, webservice-es kommunikáció
  • Térképes keresés, applikáción belüli keresés
  • Social login az applikáción belül (facebook, google+)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség

Előny:

  • Swift programnyelv ismerete, tapasztalat e téren
  • Erős TDD és általános tesztelői ismeretek
  • Tapasztalat iOS dependency management terén (pl. cocoapods vagy carthage)
  • Tapasztalat Continous Integration rendszer terén iOS-re vonatkozóan
  • Apple Store-ban elérhető applikációk
  • Agilis módszertan terén szerzett tapasztalat
  • Open Source project-ben szerzett tapasztalt
  • HW és SW mobil termékek iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi képzések, fejlődési lehetőség
  • Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol