www.cvonline.hu

IOS fejlesztő - Győr (Referenciaszám: RE-1445)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1022555

Feladatok:

  • IOS klienseket tartalmazó ügyfél projektekben szoftver tervezés, fejlesztés, karbantartás
  • Új technológiák kipróbálása
  • Demo vagy prototípus alkalmazások készítése
  • Innovatív megoldások felderítése, tesztek elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 éves iOS (Objective-C) fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • OOP tervezési ismeretek
  • UML diagramok értelmezése
  • SVN vagy GIT verziókezelő rendszer ismerete
  • Relációs adatbázis kezelők és SQL ismerete
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Más mobil platformok ismerete
  • Webservice technológiák ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Innovatív, izgalmas projektek
  • Kreatív feladatok
  • Versenyképes bérezés
  • Modern irodai környezet
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1445-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória IT / Informatika
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő