www.cvonline.hu

iOS fejlesztő (Budapest)

  • A hirdetés 949 napja lejárt

Elismert, folyamatosan fejlődő magyar tulajdonú partnercégünk mobilfejlesztő csapatának bővítésére iOS fejlesztő munkatársakat keres.

Feladatok:

  • meglevő és új játékok illetve üztleti mobilalkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel iOS platformra,
  • alkalmazások tesztelésében való részvétel,
  • dokumentáció készítés.

Elvárások:

  • informatikai területen szerzett végzettség/ munkatapasztalat,
  • mobilalkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • OOP szemlélet,
  • hálózati protokollok és szabványok ismerete,
  • verziókezelők használatában szerzett tapasztalat (Git, SVN),
  • csapatjátékos attitűd,
  • precizitás, alapos és igényes munkavégzés,
  • szakmai újdonságok iránti érdeklődés, nyitottság,
  • angol nyelv-ismeret (szakmai).

Előnyt jelent:

  • legalább 1-2 éves mobilfejlesztői munkatapasztalat,
  • java/scala/c/c++ tapasztalat,
  • játékmotor ismeretek (pl. Unity 3D),
  • Linux operációs rendszer alapos felhasználói ismerete.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalat,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • professzionális és kellemes munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika