www.cvonline.hu

iOS fejlesztő (B74IOS)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

iOS Fejlesztő

Norvég tulajdonú, innovatív cégcsoport magyarországi, kategóriájában piacvezető, nagy terhelésű oldalainak fejlesztői csapatába keresünk iOS fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B74IOS
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • iOS natív alkalmazás fejlesztés
  • Ha van már benne tapasztalatod, belefolyhatsz a tervezésbe is
  • Részvétel hazai és külföldi fejlesztési projektekben

Elvárások

  • Rendelkezz legalább 1,5 év iOS fejlesztő tapasztalattal
  • Legyen gyakorlatod a natív iOS alkalmazás fejlesztés területén
  • Ismerd az Objective-C-t és az iOS Software Development Kitet
  • Legyen tapasztalatod leírónyelvekben (XML, JSON), rendelkezz objektumorientált szemlélettel és RESTful ismeretekkel
  • Fontos a csapatjátékos attitűd, a precizitás és a munkára való igényesség
  • Náluk a helyed, ha szívesen tanulsz és nyitott vagy az újdonságokra

Előny

  • Van tapasztalatod verziókezelők használatában (Git, SVN)
  • Ismered a Swift nyelvet
  • Írtál már Unit / UI tesztet
  • Van tapasztalatod Android fejlesztésben

Egyéb információ

  • Korszerű fejlesztési módszertanok: Agile, Scrum
  • Inspiráló szakmai légkör
  • Külső képzések támogatása
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Modern, kiválóan megközelíthető, díjnyertes iroda; korszerű MacBook Pro gépek
  • Alapbéren felül rengeteg választható juttatás (bónusz, angolnyelv-képzés, All You Can Move tagság támogatás, egészségügyi szolgáltatások stb.)
  • Végtelen mennyiségű kávé, tea, üdítő és gyümölcs
Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol