www.cvonline.hu

iOS fejlesztő B21IF

  • A hirdetés 417 napja lejárt

iOS fejlesztő

B21IF

Szoftverfejlesztő és informatikai tanácsadással foglalkozó partnerünkhöz keresünk mobilfejlesztési területre kollégákat.

Feladatok:

  • Mission-critical applikációk fejlesztése
  • Egyedi szoftver megoldások szállítása
  • Együttműködés olyan ügyfelekkel, akik általában piacvezetők a saját területükön

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzetség
  • Legalább 2 éves iOS fejlesztői tapasztalat
  • Objective-C programozási ismeretek
  • UIKit és Foundation framework ismeretek
  • RESTful ismeret
  • Leírónyelvekben való tapasztalat (XML, JSON)
  • SQL ismeretek (SQLite)
  • Új rendszerek és környezetek felé való nyitottság

Előny:

  • Affinitás ergonomikus GUI megalkotásához
  • Swift programozási nyelv ismerete
  • C++ programozási nyelv ismerete
  • App Store-ban található referencia-alkalmazás
  • Agilis módszertanokban szerzett tapasztalat

Egyéb információk:

  • Változatos, színvonalas szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol