www.cvonline.hu

IOS és Android Programozó

  • A hirdetés 451 napja lejárt

IOS és Android Programozót

keresünk.

IOS és Android részlegünk újraépítésére, meglévő több mint 70 darab App-unk karbantartására, fejlesztésére kollégát keresünk.

Elvárás:

  • Minimum 2 év gyakorlat
  • alapos Unity ismeret elvárás.
  • Vezetői ambíciók előny.

A programok zökkenőmentes áttekintéséhez szakmai segítség biztosított.

Munkavégzés helye: Bp, Örs Vezér tér környéke.

Kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét a következő e-mail címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Frontend fejlesztő

Cégnév elrejtése

   Partnerünk rugalmas megoldásokat kínál a do...
Budapest

Java fejlesztő

Partnerünk rugalmas megoldásokat kínál a dokume...
Budapest

Content editor / webszerkesztő

Junior Content editor  munkakörbe keresünk meg...
Budapest, Pest