www.cvonline.hu
iOS és Android fejlesztő (Referenciaszám: PJ4115)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1001618

Alkalmazásfejlesztéssel és IT tanácsadással foglalkozó partnerünk budapesti irodája részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Mobilfejlesztő (iOS és Android)

Feladatok:
- iOS és/vagy Android applikációk fejlesztése
- részvétel a teljes életciklus-folyamatban (konceptualizáció, fejlesztés, telepítés)
- tesztelési feladatok, refactoring
- keresztplatform-applikációk készítése
- közreműködés nemzetközi projektekben

Követelmények:
- 2-3 év iOS és/vagy Android fejlesztési tapasztalat
- UI, UX ismeretek
- nyitottság új ismeretek elsajátítására

Amit partnercégünk kínál:
- Nagyszerű csapat és csapatmunka
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Rendszeres visszajelzések
- Házon belüli szolgáltatások, biztosítások

Kérjük, fényképes önéletrajzát csatolva küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre a referenciaszám (PJ4115) megjelölésével. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió