www.cvonline.hu

IOS Developer

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Feladatok:

  • Mobil alkalmazások tervezése, fejlesztése,
  • Alkalmazás életciklus menedzsment implementációja,
  • Meglévő alkalmazások karbantartása, továbbfejlesztése,
  • Innovatív megoldások felkutatása, integrálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy programozói végzettség;
  • Legalább 2 éves fejlesztői tapasztalat IOS környezetben;
  • Egyéni vállalkozói igazolvány;
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Munkavégzés alvállalkozói, contractor formában.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, érdekes projektek,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Későbbiekben lehetőség alkalmazotti státuszban való munkavégzésre.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb