www.cvonline.hu

iOS / Android / Win mobil applikáció fejlesztő

  • A hirdetés 640 napja lejárt

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 25 éves múltra visszatekintő, IT fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cég. Csapatunk 50-50%-ban hardver és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító jegy és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be a közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése, gyártása és üzembe helyezése terén.

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft:

iOS / Android / Win
mobil applikáció fejlesztő

kollegákat keres

Feladatok:
  • Üzleti alkalmazások fejlesztése, tesztelése
  • Rendszer dokumentációk készítése
Elvárások:
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Programozó vagy informatikus végzettség
  • Felhasználó, ügyfél központú szemlélet
  • Önálló, precíz, gyors munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Nyitottság az újdonságok felé
Előnyök:
  • 2 vagy 3 programozási nyelv ismerete
Szükséges szakmai ismeretek:
  • iOS vagy Android vagy Win programozási nyelv
  • ismerete
  • Java-ban való jártasság
  • Javascript,PHP és HTML
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési és karrierépítési lehetőség

Helyek Baranya
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő