www.cvonline.hu

Inzert- és méréstechnikus

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 798128
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg kontaktlencséket és többfunkciós ápolószereket gyártó partnercégünk keres munkavállalókat a magyarországi gyáregységébe a növekvő világpiaci igények kielégítése érdekében, ezúttal inzert és méréstechnikusi pozícióra.

Feladatok:

  • Mérőberendezések kezelése, karbantartása
  • Ellenőrzési specifikációk, ellenőrzési munkautasítások készítése
  • Technológiai eljárások vizsgálata, jelentések, beszámolók készítése
  • Gépek, gépsorok kalibrálása, beállítása
  • Kapcsolattartás a cégvezetéssel (angol nyelven)
  • Felmerülő egyéb feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú, műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Jó felfogó képesség és gyors reakciókészség
  • Műszaki affinitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Döntéskészség, precizitás
  • Kiváló látás

Munkaidő: 3 műszak (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00), folyamatos munkarendben (6 nap munka - 2 nap pihenő)

Amit kínálunk

  • Céges buszjárat Budapestről, Gyálról és Vecsésről
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá fényképes önéletrajzzal a honlapunkon történő regisztráció után.

Kategória
Mérnök / Műszaki