www.cvonline.hu

Invitel - Adminisztráció

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.01.28.
Hirdetés azonosító: 1089166
lejárt

Az Invitel Zrt. 15 éve kiemelt szereplője a magyarországi távközlési piacnak és ezúttal fiatal segítőket keresnek pénzügyi területre. Ha szeretnél egy munkát, amit iskola mellett is tudsz végezni hosszútávon és jól mutat a CV-ben, olvass tovább!

Feladatok:

  • Szeretsz nyugodt körülmények között tevékenykedni? Motivál ha kiszámítható feladatokat kell elvégezned? Akkor ezt a munkát neked találták ki!
  • Az Invitel Zrt. munkatársai a te segítségedre is számítanak a számlákkal kapcsolatban, rendezni, lefűzni és scannelni kell őket.
  • A levelek iktatásában valamint adatok digitalizálásában is számítanak Rád.
  • Szükség lesz kommunikációs képességeidre is, amikor adategyeztetésre kerül a sor.

Elvárások:

  • Ha pénzügy-számvitelen tanulsz és szeretnéd a gyakorlatban kipróbálni a tanultakat itt a helyed!
  • Ha a tanulmányi profilod nem pénzügy, de szeretnél belelátni egy nagyvállalat mindennapjaiba itt megtalálod a helyed.
  • Használtál már valaha excelt? Akkor könnyedén sikerülnek majd a feladataid!
  • Heti legalább 20 órában számítanak a munkádra.

Előnyt jelent:

  • Ha használtál már adatbáziskezelőt, vagy tudod mi az az SAP és tudod, hogy működik leendő főnökeidnél máris szereztél egy jó pontot :)

Jelentkezni szeretnél? Így teheted meg a legegyszerűbben!

Hozz létre egy perc alatt Link megjelenítése a Link megjelenítése, (töltsd fel adatokkal a profilodat), majd kattints a jelentkezem gombra az állásajánlat oldalán.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a lenti  "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon.