www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.22.
 Hirdetés azonosító: 916044
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Fő munkaköri feladatok:

  • Javítás során felhasználásra kerülő alapanyag készletek és megjavított  késztermékek  készletszintjének ellenőrzése
  • Cycle Count program működtetése, valamint a vevő által igényelt eseti leltárok szervezése, végrehajtása
  • Gyártással és a raktárral együttműködve a rendszeres éves/féléves leltár program működtetése, szervezése
  • Elemzések készítese, riportálása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középiskolai végzettség műszaki/gazdasági szakirányban
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Számítógép felhsználói ismerete, kiemelkedő excel tudás
  • 2 év tapasztalat gyártási/raktározási területen
  • Analitikus képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Szálláslehetőség, ingyenes buszjárat Tatabánya,  Oroszlány, Komárom irányából.
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség, szakmai fejlődés

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kérjük küldje el önéletrajzát a lenti címre a pozíció megjelölésével