www.cvonline.hu

Inventory Control Supervisor - WD010891

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2016.05.05.
Hirdetés azonosító: 1034190
lejárt

Flex állások

Flex is a leading sketch-to-scale™ solutions company that designs and builds intelligent products for a connected world. With more than 200,000 professionals across 30 countries and a promise to help make the world Live Smarter™, the company provides innovative design, engineering, manufacturing, real-time supply chain insight and logistics services to companies of all sizes in various industries and end-markets. For more information please visit our careers page at Link megjelenítése;

     * Industry: Electrical/Electronic Manufacturing

     * Type: Public Company

     * NASDAQ: FLEX

     * Headquarters: 2 Changi South Lane, Singapore, 486123

     * Company Size: 10,001+ employees

     * Website: Link megjelenítése

Job Description

Készletellenőrzési csoportvezető

Feladatok:

     * Irányítja a készletkontrolling csapat munkáját

     * Felelős az inventory contollinggal kapcsolatos eljárások, munkautasítások és formanyomtatványok aktualizálásért, újak létrehozásáért

     * Folyamatosan ellenőrzi az alapanyag készletpontosságot a gyár összes projektjén

     * Heti, havi, riportok készítése

     * Esetenkénti jelentések elkészítése

     * Együttműködik a társosztályokkal(beszerzés, raktár, termelés, minőségbiztosítás, projekt vezetés, tervezés, pénzügy)

     * Ellenőrzi az átfogó selejtezési folyamatokat(felesleges készletek selejtezés)

     * Vezeti és irányítja a leltár előkészítését, lebonyolítását, ellenőrzését, az eltérések elemzését, jóváhagyatását és lekönyvelését

     * Auditokon való együttműködés,adatszolgáltatás

     * Leltárral kapcsolatos riportok elkészítése

     * Elemzi az ERP rendszerből lekért készletjelentések és tranzakciós riportok adatait

     * Â Ez a munkaköri leírás alapvető funkciókat tükröz, nem ír elő vagy tilt meg a fentiektől eltérő feladatokat, amelyekre az üzletmenet során a munkavállaló megbízást kap vagy amelyeket elvesznek tőle

Elvárások:

     * Középiskolai végzettség, főiskola előny

     * 2-3 év vezetői tapasztalat rektári területen

     * Kommunikációképes angol nyelvtudás

     * Magas szintű excel ismeretek (kimutatások, függvények, táblázatok kezelése)

     * Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

     * Versenyképes fizetés

     * Multinacionális vállalati környezet

     * Karrierlehetőség

     * Céges buszjárat

Job Category

Global Procurement & Supply Chain

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Gyál