Inventory Control Supervisor/ Készlet kontrolling Csoportvezető

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.03.27.
Hirdetés azonosító: 904268
lejárt

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

 Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. pátyi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Inventory Contor Supervisor/Készlet Kontrolling Csoportvezető

Feladatok:

  • Készletkontorlling csapat munkájának koordinálása
  • Alapanyag készletpontosság ellenőrzése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (beszerzés, raktár,termelés, pénzügy, minőségbiztosítás)
  • Átfogó selejtezési folyamatok ellenőrzése
  • Leltár előkészítése, lebonyolítása, ellenőrzése, lekönyvelése
  • Riportok készítése, elemzése

Elvárások:

  • Felsőfokú (gazdasági) végzettség
  • Készletkontrolling területen, hasonló munkakörben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus szemléletmód
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Páty

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Budapest
Gyál