Inventory Control Supervisor / Készlet kontrolling csoportvezető

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.03.23.
Hirdetés azonosító: 1012535
lejárt

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. Gyáli gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Készlet koordinátor

Feladatok:

  • A napi ciklikus számolás lebonyolítása
  • A napi számolás eredményeinek a kimutatása, eltérések elemzése, végső eltérés meghatározása
  • Heti eredmények jelentése, havi eredmény kimutatás elkészítése a vállalatirányítási rendszerből lekért jelentések és tranzakciós riportok alapján
  • A leltári előkészületben, lebonyolításban, az eltérések elemzésében és a készlet korrigálásában való részvétel
  • Selejtek kivezetése a rendszerből
  • Felesleges készletek selejtezési folyamatának ellenőrzése, ezen készletek leírása a rendszerből

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú előny
  • Minimum 1 év raktári területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Műszakrend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, bónuszrendszer, műszakpótlék
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Céges buszjárat

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre.

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés, Elektronika / Telekommunikáció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Budapest
Pest