www.cvonline.hu

Intézményvezető

  • A hirdetés 949 napja lejárt

Dél-Pest megyei székhelyű cég keres szociális intézményébe

intézményvezető

munkatársat határozatlan idejű, teljes munkaidős állásba.

Feltételek:

  • az 1/2000. (I.7) SzCsM rendelet 3. melléklet 6.4 pontja alapján előírt felsőfokú képesítés: szociális munkás, szociálpedagógus, szociális menedzser, okl. szociális munkás, okl. szociálpolitikus, konduktor, mentálhigiénikus, igazgatásszervező szociális igazgatás szakirányú végzettséggel, gyógypedagógus.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • B kategóriás jogosítvány.

Egyéb feltételek:

  • jó problémamegoldó, szervező és kommunikációs képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • kreativitás

Előnyt jelent:

  • szociális intézményben szerzett vezetői tapasztalat,
  • szociális szakvizsga,
  • angol nyelv ismerete

Feladatai:

  • gondoskodik az intézmény folyamatos működtetéséről,
  • az engedélyezett szolgáltatások működési feltételeinek megteremtéséről,
  • felelős az intézmény működéséért és gazdálkodásáért,
  • képviseli az intézményt külső szervek előtt,
  • tervezi, szervezi, irányítja és ellenőrzi az intézmény szakmai működésének valamennyi területét, gazdálkodással kapcsolatos feladatait,
  • ellátja az intézmény műkődését érintő jogszabályokban a vezető részére előírt feladatokat
  • kapcsolatot tart a társintézményekkel, helyi, területi és országos szakmai szervezetekkel
  • folyamatos értékeli a szervezeti egységek, az intézmény tevékenységét, munkáját

Fizetési igény megjelölését is tartalmazó fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk 2015. március 15-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő