www.cvonline.hu

Intézményvezető

  • A hirdetés 639 napja lejárt

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió derecskei munkavégzési hellyel, szakképzett munkavállalót keres teljes munkaidőben

intézményvezető

munkakörbe.

Ellátandó feladatok:

  • Integrált intézmény vezetése: házi segítségnyújtás, szenvedélybetegek nappali ellátása, valamint szociális étkeztetés szociális szolgáltatáshoz kapcsolódó vezetői, koordinációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • A személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről 1/2000. (I. 7.) SzCsM rendelet 3. számú mellékletében meghatározott felsőfokú képesítés megléte;
  • Szociális területen szerzett vezetői tapasztalat;
  • Személyes kompetenciák: fejlődési készség és képesség, rendszerszintű gondolkodás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség, határozott, magabiztos fellépés, motiváló erő.

Előnyt jelent:

  • Idősgondozás, szenvedélybeteg-ellátás területén szerzett gyakorlati tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Az alábbi e-mail címen 2015. január 13. napjáig a következők becsatolásával:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata

Az állás betölthető:

Legkorábban 2015. január 18. napjától.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Alapítvány / Non-profit
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő