www.cvonline.hu

Intézményvezető ápoló

  • A hirdetés 818 napja lejárt

Az Olajág Idősek Otthona Zuglói intézményébe keresünk

intézményvezető ápolót

Feladatok:

  • ápolási feladatok koordinálása, ápoló személyzet szakmai irányítása

Jelentkezési feltétek:

  • diplomás ápolói végzettség
  • foglalkoztatás területén szerzett szakmai tapasztalat 1-3 év
  • vezetői tapasztalat
  • dinamikus, precíz, munkáját önállóan elvégző
  • jó kommunikációs készség
  • jogosítvány
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Amit mi kínálunk:

  • fizetés megállapodás szerint
  • szükség esetén  térítés ellenében szállás biztosítunk
  • egy műszakos munkarend

Munkavégzés helye: 1149 Budapest Vezér u.155.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy küldje el szakmai önéletrajzát.
Kérem, az önéletrajzban jelölje meg fizetési igényét.

Jelentkezni lehet:

Az alábbi  e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő