www.cvonline.hu

Intézményi referens

  • A hirdetés 726 napja lejárt

A Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet tulajdonában lévő

Egészségügyi Szolgáltató Zrt.

álláslehetőséget kínál

munkakör betöltésére határozatlan időre teljes munkaidőben

Ellátandó feladatok:

  • kórházak adatszolgáltatásainak koordinálása,
  • adatbázisok kezelése, feldolgozása,
  • jelentések összeállítása, táblázatok, statisztikák készítése,
  • kapcsolattartás hivatalos intézményekkel, partnerekkel (írásban és szóban)

Előírt végzettség, szakmai tapasztalat:

  • felsőfokú végzettség

Elvárt képességek, ismeretek:

  • magas szintű elemző képesség,
  • excel professzionális alkalmazása,
  • nagyfokú önállóság, felelősségvállalás,
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • erős adminisztratív készség, precíz, önálló munkavégzés, és kifogástalan helyesírás
  • együttműködő készség

Előnyt jelent:

  • egészségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • egészségügyi felsőfokú végzettség,
  • alapfokú statisztikai ismeretek,
  • egészségügyi szervezetek ismerete

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • Végzettségekről szóló okiratok másolatai
  • Motivációs levél

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő:Teljes munkaidő

A jelentkezését, kérem, küldje meg elektronikusan az alább megadott e-mail.

Jelentkezési határidő: 2015. január 23.

A munkakör betölthető a pályázat elbírálása után azonnal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű