www.cvonline.hu

Intézményi referens

  • A hirdetés 1363 napja lejárt

A Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet tulajdonában lévő Egészségügyi Szolgáltató Zrt.

álláslehetőséget kínál

munkakör betöltésére határozatlan időtartamra, teljes munkaidőben.

Ellátandó feladatok:

  • A Gyógyszerpiac változásainak elemzése, nyomon követése,
  • gyógyszerkészítmények és orvostechnikai eszközök adatbázisának kialakítása, szakmai szempontok szerinti fejlesztése,
  • egészségügyi Intézmények gyógyszer felhasználási adatainak elemzése,
  • adatbázisok professzionális kezelése, feldolgozása,
  • jelentések összeállítása, táblázatok, statisztikák készítése,
  • kapcsolattartás hivatalos intézményekkel, partnerekkel (írásban és szóban).

Előírt végzettség, szakmai tapasztalat:

  • Gyógyszerész végzettség vagy egyéb egészségügyi felsőfokú végzettség

Elvárt képességek, ismeretek:

  • Egészségügyi szervezetek ismerete,
  • magas szintű elemző képesség,
  • nagyfokú önállóság, felelősségvállalás,
  • széleskörű informatikai ismeretek,
  • jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent:

  • Minimum középfokú angol nyelvvizsga (stabil angol nyelvhasználat, írásban és szóban egyaránt).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • Végzettségekről szóló okiratok másolatai
  • Motivációs levél

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkaidő:

Teljes munkaidős

Munkába állás kezdete:

Azonnal

A jelentkezését, kérem, küldje meg elektronikusan az alább megadott e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2014. március 21.

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű