www.cvonline.hu

Intézményi adományszervező, pályázati menedzser

  • A hirdetés 760 napja lejárt

A Habitat for Humanity Magyarország szervezetünk terepi és szakpolitikai programjaihoz szükséges intézményi források előteremtésére elkötelezett, meggyőző

intézményi adományszervező, pályázati menedzser

munkatársat keres.

Feladatok:

  • új donor szervezetek, pályázati lehetőségek felkutatása Magyarországon és külföldön,
  • támogatási lehetőségek kidolgozása, pályázatok fejlesztése és elkészítése
  • pályázatírás és az ehhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • hazai és külföldi donorokkal való rendszeres kapcsolattartás és kapcsolatápolás
  • nyertes pályázatok nyomon követése beszámolók elkészítésének támogatása, egyéb kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása/koordinációja

Elvárások:

  • BA vagy magasabb végzettség,
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat forrásteremtési, pályázatírási területen,
  • projektmenedzseri tapasztalat (projektmegvalósítás, koordináció, riportok készítése)
  • támogatásszerzés projektekre (EU, OSI, Norvég- és Svájci Alap, V4, egyéb intézményi donoroktól)
  • korábbi együttműködés Magyarországon kívüli, illetve a fenti körön kívüli donor szervezettel
  • kiváló kapcsolatépítési készség, meggyőzőképesség
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, multikulturális közegben is,
  • erős szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás,

Előnyt jelent:

  • francia-, német nyelvtudás vagy egyéb nagy európai nyelv ismerete

Bővebb leírás: Link megjelenítése Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Jelentkezési határidő: 2015. február 27.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Alapítvány / Non-profit
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő