www.cvonline.hu

International Sales Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.11.21.
Hirdetés azonosító: 986017

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk számára keresünk kollégát International Sales Manager pozícióba.

Feladatok:

- fitnesz- ill. egészségmegőrzést és rehabilitációt támogató gépek és berendezések értékesítése
- nemzetközi együttműködési lehetőségek feltérképezése
- kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a partnerekkel
- kapcsolatépítés és kapcsolattartás nemzetközi szervezetekkel
- új üzleti lehetőségek felkutatása
- részvétel üzleti tárgyalásokon, termékek és szolgáltatások bemutatása
- részvétel marketing anyagok összeállításában, szakmai tartalom és érvrendszer kidolgozásában
- értékesítési tervek végrehajtása

Elvárások:

- releváns főiskolai vagy egyetemi diploma (kereskedelmi, gazdasági, sportmenedzseri, stb.)
- EMS technológia ismerete előny
- tárgyalóképes angol és német vagy spanyol vagy francia vagy olasz nyelvtudás, további nyelvek ismerete előny
- legalább 5 év szakmai tapasztalat nemzetközi sales-ben, vagy egészségmegőrzéssel, rekreációval foglalkozó vagy sport szolgáltatásokat nyújtó vállalatnál
- kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség
- önálló munkavégzés, agilitás
- eredményorientált gondolkodásmód és hozzáállás

Amit kínálunk:

- stabil, innovatív szakmai háttér
- nemzetközi reláció
- versenyképes csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a