www.cvonline.hu

Export Sales Executive - Medical Device

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.01.
Jelentkezési határidő: 2017.04.12.
Hirdetés azonosító: 1081519
lejárt

Partnerünk, egy 30 éves múlttal rendelkező, rendkívül innovatív magyar tulajdonú cég, új kollégát keres a cég képalkotó diagnosztikai berendezéseinek nemzetközi értékesítésére.

Az Export Sales Executive munkatárs feladatai lesznek:
 a cég termékeinek (preklinikai és klinikai PET/SPECT/CT/MR) és szolgáltatásainak értékesítése
 új üzleti kapcsolatok kialakítása, új disztribútorok felkutatása,
 kapcsolattartás a meglévő disztribúciós partnerekkel
 vevők tájékoztatása, bemutatók összeállítása
 árajánlatok, közbeszerzési pályázatok elkészítése
 folyamatos versenytárselemzés és a piaci trendek követése
 tárgyalásokon való részvétel, szerződések előkészítése, megrendelések követése
 részvétel és képviselet a legnagyobb nemzetközi szakmai konferenciáikon és kiállításokon, berendezések bemutatása
 80%-ban Budapesti irodai munkavégzés, 20% nemzetközi utazás

Elvárások az Export Sales Executive kollégával szemben:
 orvosi (állatorvosi/ gyógyszerészi), műszaki vagy fizikusi végzettség
 Medical Device készülékek / gyógyászati szolgáltatások értékesítésében / klinikai kutatásban (CRO) szerzett tapasztalat
 kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban
 üzleti alapismeretek, üzleti érzék
 felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
 magabiztos fellépés, jó problémamegoldó képesség
 kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
 külföldi utazások vállalása
 jogosítvány

Előny:
 értékesítési területen szerzett legalább 5 éves gyakorlat
 orvosi képalkotásban szerzett tapasztalat
 egyéb idegen nyelv ismerete (francia,spanyol)

Amit mi nyújtunk:
 versenyképes jövedelem
 innovatív környezet
 utazási lehetőség számos külföldi országba

Amennyiben a felkeltette az érdeklődését az Export Sales Executive pozíció, önéletrajza feltöltésével jelentkezhet.
Munkavégzés helye: Budapest