www.cvonline.hu
International Sales Engineer
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1094885
lejárt

Magyar és nemzetközi autóelektronikai piacon tevékenykedő partnerünk számára, aki főként kis sorozatú, professzionális autóelektronikai mérőműszerek és vezérlőegységek önálló kifejlesztésével foglalkozik,
International Sales Engineer kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Nemzetközi és magyar üzleti partnerekkel való kapcsolatfelvétel és folyamatos kapcsolattartás angol nyelven
  • Sales profit maximalizálás Európában, Ázsiában, Afrikában és Dél-Amerikában
  • Piackutatás, potenciális cégek felkutatása
  • Egyeztetés a szerződésekkel kapcsolatos feltételekről
  • Folyamatos együttműködés a Sales vezetővel
  • Ajánlatok, riportok, egyéb adminisztratív teendők elvégzése
  • Évente 3-4 alkalommal külföldi üzleti úton való részvétel (termékkiállítások, konferenciák)

Elvárások:

  • Minimum 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Aktív, folyékony magabiztos Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
    (Desk based pozíció, azonban a külföldi utazások alkalmával szükség lesz a jogosítványra)
  • Ügyfélközpontúság
  • Magabiztosság és önállóság a feladatok elvégzésében
  • Folyamatos tanulási vágy

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Versenyképes alapbér és egyéb juttatási csomag
  • Fizetésen kívüli performance alapú bónuszrendszer
  • Stabil hátterű cég, modern munkakörnyezet
  • Támogató kollégák, folyamatos fejlődési lehetőség a Sales Vezető "jobb kezeként"
  • Évente 3-4 alkalommal külföldi utakon való részvétel

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.