www.cvonline.hu

INTERNATIONAL PROJECTMANAGER

  • A hirdetés 732 napja lejárt

A CG Electric Systems Hungary Zrt. a 3 milliárd USD éves árbevételű,  indiai tulajdonban álló Crompton Greaves cégcsoport tagja. A villamos energetikai iparág jelentős szereplőjeként termékportfóliója és szolgáltatásai a nagyteljesítményű ipari berendezésektől és megoldásoktól a fogyasztói termékekig bezárólag rendkívül sokféle igényt elégítenek ki. A több, mint 7 évtizedes fennállása alatt a cégcsoport világméretűvé nőtte ki magát, már 14 országban rendelkezik termelőkapacitásokkal  Észak- és Dél-Amerika, Európa és a Közel-Kelet területén.

Jelenleg a nagyfeszültségű transzformátorokat gyártó üzletág részére keresünk

 MUNKATÁRSAT.

FELADATA:

  • Az EMEA régión belül az észak-afrikai és közel-keleti piacokon lévő ügyfeleinkkel történő napi szintű kapcsolattartás a transzformátor gyártási és üzembehelyezési projektek kapcsán
  • Együttműködés a Sales csapattal: az értékesítést követően a projektek átvétele, elindítása SAP-ban
  • A projekt indítását követően a szükséges garanciák elindítása, akkreditív megnyitása
  • A helyszíni szerelési, beüzemelési munkák megrendelése.
  • A projekt üzleti és Cash-Flow terveinek elkészítése és folyamatosan karbantartása
  • A számlázások, költségkönyvelés és befolyások pontos, tervszerű és naprakész végrehajtatása és ellenőrzése
  • A vevői reklamációk rendezése, garanciális ügyek kezelése
  • A projekt lebonyolítása során végig kapcsolattartás a vállalati funkcionális osztályokkal, különösen a mérnökség, pénzügy-számvitel, valamint a gyártó telephely projekthez kapcsolódó munkatársaival.
  • A projekt utókalkulációjának elkészítése és ellenőrzése.

ELVÁRÁSOK:

  • Főiskolai végzettség – üzleti tanulmányok és/vagy műszaki terület előnyt jelent
  • Legalább 5 év, a projektmenedzsment területén vagy hasonló feladatkörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeret
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőkészség
  • Csapatjátékos hozzáállás

 A munkavégzés helye Budapest, hetente egyszer a gyártóhelyre, Tápiószelére utazással, amihez vállalati gépjárművet biztosítunk.

 Örülünk, ha felkeltettük érdeklődését.

Jelentkezéshez kérjük, regisztrálja önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator