www.cvonline.hu

International MICE Sales Manager

  • A hirdetés 377 napja lejárt

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó 5*-os budapesti szálloda
keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • A szálloda konferencia és rendezvény szolgáltatásainak nemzetközi szintű értékesítése
  • Magyarország és a szálloda képviselete külföldi partnerek felé (havi 1-2 külföldi utazás, partnerlátogatás)
  • Folyamatos kapcsolattartás a nemzetközi ügyfelekkel, rendezvényszervezőkkel, utazási irodákkal
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Új megrendelések behozatala
  • Árajánlatok összehasonlítása, kiküldése
  • Szerződések tárgyalásában való aktív részvétel
  • Prezentációk összeállítása és bemutatása, háznézések szervezése és levezénylése
  • Riportok, jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos fellépés
  • Kiváló prezentációs készség
  • Proaktivitás
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, fix munkahely
  • Mozgóbér, bónusz
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaruha hozzájárulás
  • Étkezés hozzájárulás
  • Cafateria
  • Változatos munka
  • Fiatalos, lendületes csapat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol