www.cvonline.hu

International IT Recruiter

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 810451

A Prohumán csoport többségi tulajdonosa a varsói tőzsdén jegyzett Work Service S.A., amely piacvezető szerepet tölt be a HR szolgáltatási piacon Lengyelországban. A Work Service csoport Magyarországon és Lengyelországon túl a következő régiókban van jelen és végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet: Oroszország, Románia, Csehország, Szlovákia, Törökország, Németország. Munkaerő-közvetítési / fejvadászat tevékenységünk az IT / mérnöki / pénzügy / értékesítés / SSC területére specializálódva végezzük. Nemzetközi toborzási projektekre, International IT Recruiter pozíciót kínáljuk

Feladatok:
  • Európai piacra irányuló toborzás-kiválasztási projektek önálló menedzselése,
  • Szoros együttműködés a Work Service nemzetközi irodahálózatával,
  • IT szakemberek felkutatása, interjúztatása, továbbítása,
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen,
  • Innovatív toborzási megoldások alkalmazása,
  • Adatbázis folyamatos építése külföldi munkavégzésre nyitott IT szakemberekkel.
Elvárások:
  • IT pozíciók toborzásában szerzett tapasztalat,
  • Nemzetközi toborzási projektekben szerzett tapasztalat előny,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás használata szóban és írásban elvárt (német nyelv ismerete előny),
  • Üzleti szemléletű hozzáállás,
  • Sikerorientált, újító gondolkodás,
  • Pozitív személyiség.
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi csapathoz való csatlakozás,
  • Hosszú távú karrierlehetőség, kiemelkedő bérezés és jutalékrendszer,
  • Szakmai érvényesülés nemzetközi szinten,
  • Professzionális munkahelyi légkör,
  • Jó kedélyű, összetartó csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIV. Kerület, jó megközelíthetőség.
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Adatait bizalmasan kezeljük. Köszönjük!

Kategória
IT / Informatika
Régió