www.cvonline.hu
International IT Project Manager (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 702096
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Aktív részvétel nagy nemzetközi projektekben

 - Projekt összefogása, a tevékenységek koordinálása

 - Az ügyfél és a cég közti folyamatos kapcsolattartás, igények, elvárások és problémák közvetítése

 - Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, folyamatok analízise, rendszeres állapotjelentés készítés

 - Projektcsoportok koordinációja

 - Általános PM módszertan szerint előkészítési, tervezési, végrehajtási és ellenőrzési feladatok ellátása (különösen scope, resource, time, cost és risk management területen)

 - Aktív részvétel a szakmai koncepciók elkészítésében, illetve a felmerülő problémák kezelése

 - A projektek teljesítményi mérőszámainak meghatározása

 - Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek számára

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

 - Legalább 3 év projektvezetési tapasztalat nemzetközi környezetben

 - Tapasztalat számítógépes rendszerek fejlesztésében és üzemeltetésében

 - Csoportmunka irányításában szerzett tapasztalat

 - Eszkalációk hatékony kezelése

 - MS Project, Office, Word, Visio ismerete

 - Mobilitás (akár 25% külföldi projekthelyszínen)

Előny:

 - Üzemeltetési ismeret (Operációs rendszer és szerver oldali alkalmazásrendszerek)

 - Virtuális projektcsapatok vezetés

 - ITIL

 - PMI és/vagy PRINCE2 certifikáció

 - EPM ismerete

Amit kínálunk

 - Versenyképes fizetési és juttatási csomag

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy részletes magyar vagy angol/német nyelvű szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 72515

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió