www.cvonline.hu

International Desk-Based Sales Manager (FMCG)

  • A hirdetés 823 napja lejárt

Nemzetközi piacokon jelenlévő partnerünk fiatalos, lendületes csapatába keresünk International Desk-Based Sales Manager pozícióba jelentkezőt tárgyalási szintű angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a kiemelt külföldi partnerekkel
  • Termékportfólió tökéletes ismerete
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, meglévő ügyfélkör folyamatos fejlesztése
  • Árajánlatok, tenderek elkészítése
  • A vállalat képviselete kiállításokon, rendezvényeken
  • Rendelések menedzselése, adminisztrálása
  • Napi riportok készítése a vezetőség felé
  • Kiszállítás és számlázás megszervezése, kintlévőség nyomon követése.

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év releváns értékesítési tapasztalat
  • Aktív tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Proaktív, lelkes, ambiciózus személyiség
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • MS Office programok ismerete

Előny:

  • Egyéb nyelvek ismerete
  • Kereskedelmi végzettség
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol