www.cvonline.hu
International Demand manager – Telekom IT NC (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 828712
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Single   Point of Contact-ként a nemzetközi infrastruktúrához, szolgáltatásokhoz és   termékekhez kötődő ajánlatok irányítása, elkészítése, és az ügyfelekkel való   egyeztetése a Service Management-ben
  •   Az   átfogóan egységes Demand Management biztosítása
  •   A   nemzetközi társaságoknak nyújtott szolgáltatások contract és commercial   managementjének biztosítása
  •   Kereskedelmi   és workflow rendszerekkel kapcsolatos szerződések teljesítése, végrehajtása
  •   Delivery   számlák biztosítása és költségek kontrollálása
  •   A   költségvetés tervezésének és az infrastrukturális költségek értékelésének/   egyeztetésének támogatása
  •   Service   Review és tárgyalások lebonyolítása, véghezvitele
  •   A   szerződésben megállapítottak szerint SLA ügyfélriportok készítése

Elvárások

  •   Felsőfokú   informatikai végzettség
  •   Aktív,   középfokú angol és német nyelvismeret szóban és írásban
  •   SAP és   Sharepoint ismeretek
  • MS Office (PowerPoint, Excel) alapos ismerete

Előny

  •   ITIL   ismeretek
  •   HP   Cosima, SM 9, ARS ismeretek

Személyiségbeli követelmények

  •   Kiváló   kommunikációs készségek
  •   Prezentációs   készség
  •   Folyamatorientált   és  analitikus munkavégzés
  •   Versenyképes   fizetési és juttatási csomag
  •   Fiatal   és barátságos csapat
  •   Folyamatos   fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német   és angol nyelvhasználat)
  •   Cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus,   modern munkakörnyezet az Infoparkban

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81142

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió