www.cvonline.hu

Internal sales adminisztrátor

  • A hirdetés 442 napja lejárt

Forgácsoló szerszámok gyártásával és kereskedelmével foglalkozó partnercégünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel leendő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Megrendelések feldolgozása, nyomon követése SAP-ban

  • Megrendelések logisztikájának intézése

  • Adatok adminisztrációja

  • Értékesítők támogatása

  • Telephelyekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás

  • Árajánlatok készítése

  • Reklamációkezelés

  • Leltározással kapcsolatos feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú gazdasági végzettség

  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Erős középfokú angol nyelvtudás

  • Magasfokú SAP és Office ismeret

Személyes kompetenciák:

  • Önálló munkavégzésre alkalmas, proaktív személyiség

  • Csapatjátékos

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Precizitás

Előny:

  • Forgácsoló szerszámok ismerete

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási és javadalmazási rendszer

  • Munkavállaló barát munkahely

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Modern irodai környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével Juhász Lotti Junior HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.