www.cvonline.hu

Internal Communications Manager for Fixed Term

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.12.31.
Hirdetés azonosító: 959034

Nagyvállalathoz keresünk social media területén tapasztalt belső kommunikációs folyamatokért felelős managert határozott időre.

Feladatok:

1. vállalati hírek
- online és offline híranyagok koordinációja
- hírlap szerkesztése
- intranet tartalmának szerkesztése
- vezetői kommunikációk előkészítése
2. rendezvények
- vezetői értekezletek, szakmai rendezvények, versenyek, protokollrendezvények szervezésének felügyelete, koordinációja
3. online social media & network kiépítése
4. vállalati brand fejlesztése és építése
- munkáltatói márka stratégia kialakítása csoportszinten
- vállalat arculatának képviselete, megjelenítése
5. projektek kommunikációja

Elvárások:

- releváns felsőfokú diploma
- minimum 3 év vezetői tapasztalat
- minimum 5 év tapasztalat kommunikáció/marketing területen
- tapasztalat social media területén
- nagyvállalati tapasztalat
- minimum középfokú angol nyelvtudás
- kiváló kommunikációs készség írásban, szóban
- prezentációs készség
- kiváló érvelési technika
- üzleti szemlélet
- meggyőző készség
- kreativitás
- rugalmasság

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- rugalmas munkaidő
- kihívások
- nagyvállalati munkakörnyezet
- stabil vállalati háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a