www.cvonline.hu

Internal Auditor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.11.14.
Hirdetés azonosító: 863320

Pozíció leírása / Job description

Ha rendelkezel legalább 3 év tapasztalattal audit területen, lehetőleg FMCG vagy BIG4 vonalon és szívesen dolgoznál az egyik vezető FMCG vállalatok egyikénél, jelentkezz most!

Feladatok:

• Auditterv szerinti és adhoc ellenőrzés az üzleti folyamatokra, pénzügyi tevékenységre vonatkozóan
• Audit riportok elkészítése
• SOX projektben való részvétel, kontrollok működésének ellenőrzése
• Megelőző kontrollkörnyezet fenntartása, ellenőrzése
• Külső ellenőrzések, auditok támogatása

Elvárások:

• Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
3-5 év pénzügyi audit/kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat FMCG vagy Big4 vállalatnál
• Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP. MS Office)
• B kategóriás jogosítvány
• Nagyfokú precizitás
• Rugalmasság, magas szintű problémamegoldó képesség
• Proaktivitás, magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

• Hosszú távú karrierlehetőség
• Multinacionális környezet
• Motiváló csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a