www.cvonline.hu

Interim Startégiai beszerző

  • A hirdetés 592 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális, autóipari termékeket gyártó vállalat részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Tárgyalások előkészítése, önálló levezetése, szerződéskötés;
Projektfeladatok önálló vezetése;
Kapcsolattartás beszállítókkal.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
Magas szintű angol nyelvtudás
Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat (legalább 2-3 év) (direkt és/vagy indirekt anyagok területén)
MS office és SAP ismeret
6 hónapos határozott idejű munkaszerződés vállalása

Előny:

Tárgyalástechnikai ismeretek
Gépgyártói és karbantartói piac ismerete
Gumiabroncs gyártás technológiájának ismerete

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés
Világszínvonalú multinacionális vállalat
Fiatalos munkakörnyezet
Stabil vállalati háttér

Ideális pályázó:

Határozott fellépés, rugalmasság
Folyamat szemlélet, analítikus gondolkodás
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Helyek Tatabánya
Győr
Mór
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség