www.cvonline.hu

Nemzetközi ipari vállalat részére keresünk munkatársat

INTERIM HR MENEDZSER

 (HF 10-7327)

pozícióba.

 Feladatok

  • A társaság stratégiájába illeszkedő személyzet- és szervezetfejlesztési feladatok ellátása, az átszervezési folyamat aktív támogatása,
  • Az ügyvezetés által kijelölt mindenkori témakörök kidolgozása, HR projektek összefogása, koordinálása, folyamatfelelősi feladatok ellátása,
  • Egy teljes üzletág és a HR szervezet átalakításásnak megszervezése,
  • Változásmenedzsment, stratégiai célok meghatározása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív, jó angol vagy német nyelvtudás,
  • Jelentős tapasztalat szervezetátalakításban ipari cégnél,
  • Alkalmankénti fél napos vidéki utazás vállalása,
  • December eleji kezdés vállalása.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Céges autó,
  • Kezdetben három hónapra szóló interim szerződés, ami adott esetben meghosszabítható, illetve lehetőség hosszabb távon határozatlan munkaviszonyra.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: December.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7327"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése