www.cvonline.hu

Interaktív projekt menedzser

  • A hirdetés 2 napja lejárt

A Szerencsejáték Zrt. Marketing és Kommunikációs Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A Szerencsejáték Zrt. internetes oldalainak tartalmi megjelenéséről, kialakításáról, üzemeltetéséről és felügyeletéről való gondoskodá
  • A vállalat honlapjának arculati kialakítása és felügyelete
  • A társaság honlapjának üzemeltetési szabályzatában előírt feladatok betartása
  • Részvétel az egyéb, a vállalathoz tartozó weboldalak arculati kialakításában és üzemeltetésében
  • A társaság közösségi média felületeinek folyamatos tartalommal való megtöltése, felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű informatikai ismeretek (MS Office, internet, honlapszerkesztés, közösségi média, photoshop jártasság)
  • Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, csapatszellem
  • Pontosság, alaposság
  • Stratégiai gondolkodás, elemző készség, proaktivitás
  • Nagyfokú önállóság
  • Kreativitás
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete

Előnyt jelent:

  • Honlapszerkesztői, fejlesztői tapasztalat
  • További idegen nyelv(ek) ismerete

Munkavégzés helye: 1015 Bp., Csalogány u. 30-32.

Jelentkezni lehet elektronikusan önéletrajzzal, a motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve, a lenti email címre vagy a Jelentkezés gombra kattintva, „Interaktív projekt menedzser” jeligére!

Jelentkezési határidő: 2017.12.28.

Helyek I. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Webmester
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketingmenedzser, Médiamenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol