www.cvonline.hu

Integrációs vezető (sertéságazat)

  • A hirdetés 1189 napja lejárt

A Bonafarm Csoport Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével növénytermesztéstől az állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát. A csoportnak tagja a Pick Szeged Zrt., a Sole-Mizo Zrt., a Csányi Pincészet Zrt., a Bóly Zrt., a Dalmand Zrt., a Fiorács Kft. és a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. Az e cégekben tevékenykedő több mint ötezer ember az ország számos településén folyamatosan azért dolgozik, hogy munkája eredményeként minőségi ételek és italok kerüljenek a fogyasztók asztalára itthon és külföldön egyaránt.

Vállalat:  Bóly Zrt.

Közvetlen felettes:  ágazatvezető

Terület:  integráció (sertéságazat)

Munkavégzés helye:  Bóly (változó)

Munkakör célja

A Bóly Zrt. sertésintegrációs tevékenységének írányítása a termelési tervek elérése érdekében.

Felelősségi körök

  • A sertésintegráció jövedelmező gazdálkodásának biztosítása, a technológiai előírások betartásának ellenőrzése.
  • Szervezi, irányítja a beosztott szaktanácsadók tevékenységét és szükség szerint partnerlátogatásokat végez (Baranya, Somogy, Tolna, Fejér, Bács-Kiskun, Csongrád megyék)
  • A bérhízlalási szerződésekben rögzítettek betartásának ellenőrzése, a sertésszállítások szabályozott ügyrend szerinti lebonyolítása (ENAR, vágóhídi szállítások ütemezése)
  • A sertés integrációhoz kapcsolódó adatok, folyamatok, események integrált vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése. (zárások, megrendelések, elszámolások adminisztrációja, elemzések készítése)

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • felsőfokú állattenyésztési/agrármérnöki végzettség,
  • sertéshízlalás/tartás/tenyésztés területén megszerzett min. 5 éves szakmai tapasztalat,
  • képesség összefüggő gazdaságossági elemzések, kimutatások készítésére és az ehhez szükséges adatok elemzésére, rendszerbe gyűjtésére,
  • magas szintű munkaszervezési, tervezési képesség, amely megfelelő kapcsolatteremtési képességgel párosul,
  • jó excel ismeret, előny vállalatirányítási rendszerek használatának ismerete valamint egyéb speciális, szakmai programok ismerete.

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság és autonómia
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
Helyek Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő