www.cvonline.hu

Integrációs Specialista [ST-CAIS01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.03.03.
Hirdetés azonosító: 861157

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű szoftverfejlesztő cég megbízásából keresünk integrációs specialista pozícióba új munkatársat

Feladatok

- A teljes rendszer elindítása az előírásoknak megfelelően
- Diagnosztika és hibaelhárítás a használatba adás előtt
- Ügyfél kérésekre reagálás
- Diagnosztika és hibaelhárítás hiba esetén
- Hibák jelentése és nyomonkövetése
- Frissítések és módosítások telepítése és integrációja
- Munkafolyamatok fejlesztése
- Az ügyfél elvárásainak és a határidőknek megfelelő döntéshozatal

Elvárások

- BSc diploma, Villamosmérnök vagy Szoftvermérnök
- Erős Java vagy C++ fejlesztői tapasztalat
- Nyitottság Python/Fortran programozási nyelvek elsajátítására
- Hajlandóság tartós külföldi munkavégzésre (akár 1 év)
- Számítógépes hálózatok alapos ismerete
- Elemzések és jelentések készítésében szerzett tapasztalat
- Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Önszervező és proaktív hozzáállás
- Műszakban és/vagy hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
- Önállóság és gyors tanulás
- Büntetlen előélet, biztonsági tanusítvány igényléséhez

Előny

- Szimulációs rendszerek ismerete
- Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, Python, perl, racket stb.)
- Német és/vagy francia nyelvtudás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió