www.cvonline.hu

Integrációs fejlesztőmérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.14.
Jelentkezési határidő: 2017.10.26.
Hirdetés azonosító: 1184113
lejárt

Beágyazott rendszereket kutató, fejlesztő csapatuk CNC vezérlőkhöz alkalmazásokat készít,
integrál és tesztel speciális real-time operációs rendszeren és beágyazott Linux rendszeren.

Feladatok:
  • szerszámgépekhez kapcsolódó funkciók, komponensek automatizált tesztelése
  • tesztelésben/tesztautomatizálásban, automatizált tesztek fejlesztésében való részvétel
  • hibareprodukció, hibakeresés
  • a németországi fejlesztő csapattal való együttműködés, szakmai egyeztetés

Elvárások:
  • szakirányú felsőfokú végzettség (preferáltan villamosmérnöki, informatikus)
  • programozási gyakorlat script nyelveken
  • programozási gyakorlat C vagy C++ nyelven
  • angol/alapszintű német nyelvtudás
  • csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • analitikus gondolkodás, proaktivitás, precíz munkavégzés
  • tanulási hajlandóság

Előnyök:
  • real-time rendszerek ismerete
  • CNC technológiai ismeretek
  • automatizálástechnikai érdeklődés
  • ipari automatizálás területeken szerzett tapasztalat
  • standard Unix fejlesztési eszközkészlet ismerete ((g)cc, make, stb.)
  • linux/Unix felhasználói szintű ismerete
  • agilis SW fejlesztési metodológiák ismerete

Amit kínálnak:
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Amennyiben hírdetésünk felkeltette az érdeklődését várjuk a jelentkezését!