www.cvonline.hu

Integrációs fejlesztőmérnök (B36ifl)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Integrációs fejlesztőmérnök

Beágyazott rendszerek fejlesztésében nemzetközileg kiemelkedő partnerünk budapesti csapatába keresünk Integrációs fejlesztőmérnök kollégát.

Pozíció azonosító: B36ifl
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • szerszámgépekhez kapcsolódó funkciók, komponensek automatizált tesztelése
  • tesztelésben/tesztautomatizálásban, automatizált tesztek fejlesztésében való részvétel
  • hibareprodukció, hibakeresés
  • a németországi fejlesztő csapattal való együttműködés, szakmai egyeztetés

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség (preferáltan villamosmérnöki, informatikus)
  • programozási gyakorlat script nyelveken
  • angol/alapszintű német nyelvtudás
  • csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • analitikus gondolkodás, proaktivitás, precíz munkavégzés
  • tanulási hajlandóság

Előny

  • real-time rendszerek ismerete
  • programozási gyakorlat C vagy C++ nyelven
  • CNC technológiai ismeretek
  • automatizálástechnikai érdeklődés
  • ipari automatizálás területeken szerzett tapasztalat
  • standard Unix fejlesztési eszközkészlet ismerete ((g)cc, make, stb.)
  • linux/Unix felhasználói szintű ismerete
  • agilis SW fejlesztési metodológiák ismerete

Amit a cég kínál:

  • dinamikus érdekes feladatok
  • külföldi projektekben való részvétel lehetősége
  • világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • kerékpárosbarát munkahely
  • rugalmas munkarend

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német