www.cvonline.hu

Integrációs és üzleti alkalmazás szakértő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1085369
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

A gyógyszergyár alap üzleti folyamataihoz tartozó gyártói és ahhoz szorosan kapcsolódó más informatikai rendszerek bevezetése, integrációja, támogatása és továbbfejlesztése.

Feladatkör, felelősségek:

• Megbízónk gyártástámogatói rendszerének három telephelyen történő bevezetése, testre szabása, integrációja, tesztelése, éles üzemi támogatása és továbbfejlesztése.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Szakirányú felsőfokú végzettség

• 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat

• Tapasztalat IT rendszerek bevezetésében, tesztelésében

• Gyógyszeripari és/vagy termelésben szerzett tapasztalat

• Rugalmasság (alkalomszerűen vidéki telephelyen történő néhány napos munkavégzés)

• Csapatmunka, projektszerű működés

Előny:

• Gyártó üzemi tapasztalat

• Vállalatirányítási rendszerek érintett funkcióinak (pl. raktár funkciók) ismerete

• Projektműködési ismeretek

• Német nyelvtudás

Nyelvtudás:

Minimum középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik meghatározó gyógyszergyára, tevékenységük a gyógyszergyártás minden területére kiterjed a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és készgyógyszer-gyártáson át a kereskedelemig.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.