www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1053439

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

INTEGRÁCIÓS ARCHITEKT (KF16-36)

Feladatok:
  • Integrációs fejlesztési szabályozás karbantartása és az abban foglaltak betartatása
  • A projektek integrációs igényeinek feltérképezése, iránymutatás a technológia kiválasztásához
  • Dokumentációk készítése, véleményezése, nem-funkcionális követelmények betartatása
  • Fejlesztések támogatása
  • Integrációs fejlesztések mennyiségi átvétele
  • Integrációs és performancia tesztelés támogatása
  • Integrációs megoldási koncepciók kialakítása
Elvárások:
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat rendszerintegrációs projektben
  • Folyékony aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Middleware technológiák fejlesztői szintű ismerete (Webservice, XML/SOAP, előny: Oracle Service Bus, Oracle SOA Suite)
  • Főiskolai/Egyetemi végzettség (villamosmérnöki, IT vagy ennek megfelelő területen)
Előny:
Scrum ismeretek és integrációs architekt tapasztalat

Kezdés: azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Fejes Katalin, E-mail cím megjelenítése, +36.30.512.0990

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió