www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.21.
 Hirdetés azonosító: 1031270
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 18 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről.

Jelenleg logisztikai területre az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az SGS (szervíz, javítás) gyáregységbe:

INSPEKTOR

Elvárások:

  • Szakközépiskolai végezettség, érettségi
  • Magabiztos számítógépes ismeret (MS office)
  • SAP, ORACLE használatában szerzett tapasztalat előny
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, szorgalom
  • Pontosság, precízitás
  • Nyitottság az új feladatok betanulására
  • Többműszakos munkarendben történő munkavégzés

 Feladatok:

  • A szervízbe érkező orvosi műszerek, gépek, berendezések beazonosítása belső előírások alapján
  • A munkavégzés egy része könnyű fizikai munka (pl. anyagmozgatás), másik része számítógépes adminisztráció
  • Vállalatirányítási rendszerekben történő adatrögzítés
  • Írásban kommunikáció a probléma megoldó csoporttal

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz
  • Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
  • Céges buszok

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérem küldje el önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi címre: