www.cvonline.hu

Inspekciós operátor_(TAT33)

  • A hirdetés 786 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Tevékenységi kör: Számítástechnikai termékek gyártása

Feladatok:

  • Megfigyelésen alapuló ellenőrzési munkálatok ellátása
  • Termékek minőségének ellenőrzése
  • Hibás termelési folyamat esetén visszajelzés az illetékes vezetőknek
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló látás és kézügyesség
  • Monotónia-tűrés

Előny:

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Minőségellenőrzésben - és hasonló területen szerzett gyakorlat

Megváltozott munkaképességű dolgozók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő