www.cvonline.hu

Inspekciós operátor

  • A hirdetés 1118 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

 Számítástechnikai termékek gyártása

A leendő munkatárs feladatai:

  • Megfigyelésen alapuló ellenőrzési munkálatok ellátása
  • Termékek minőségének ellenőrzése
  • Hibás termelési folyamat esetén visszajelzés az illetékes vezetőknek
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló látás és kézügyesség
  • Monotónia-tűrés
  • Álló munka és több műszakos munkarend vállalása
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Minőségellenőrzésben  és hasonló területen szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom megye, Tatabánya

Megváltozott munkaképességű dolgozók jelentkezését is várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő