www.cvonline.hu

Inside Sales Expert

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.19.
Hirdetés azonosító: 1116361

INSIDE SALES EXPERT

Vállalati értékesítési tanácsadókat keresünk multinacionális partnerünk budapesti irodájába.

Megbízónk döntéstámogatási és üzleti információ közvetítésében globálisan piacvezető szolgáltató és a rohamosan növekvő értékesítési tevékenység miatt keres új, motivált telefonos értékesítőket.
Támogató vezetés és a svéd vállalati kultúra mellett a cég gyors előrelépési lehetőséget, kiváló alapfizetést, jutalékot és széleskörű juttatási rendszert biztosít.

Az értékesítő legfontosabb feladatai:
  • Tréningek sikeres teljesítése és a termékek elsajátítása
  • Vállalati ügyfelek megkeresése és tájékoztatása meglévő adatbázisból
  • Igényfelmérés és igényfelkeltés, a szolgáltatások bemutatása
  • Ajánlatok elkészítése és szerződéskötés
  • Az eredmények teljes körű adminisztrációja és jelentése a csoportvezető felé

Legfontosabb elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Elkötelezett, motivált munkavégzés
  • Határozott, asszertív kommunikáció
  • Telefonos értékesítési tapasztalat

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.